Search
Categories

Tudnivalók a beiratkozáshoz

Óvodánkba az év bármely időszakában be lehet iratkozni, de arra felhívjuk a figyelmet, hogy mivel a csoportok létszáma 10-12 főben van maximalizálva, így szeptemberre a helyek általában már az év elején elfogynak!
A jelentkezéshez mindenképpen szükségesek a következők:

– kitöltött jelentkezési lap
– orvosi igazolás
– oltási könyv
– TAJ-kártya
– olakcím-kártya

Hosszú nyitvatartás / Gyermekfelügyelet zárás után

Óvodánk reggel 07:30-tól délután 17:00-ig tart nyitva, ám igény esetén gyermekfelügyeletet is vállalunk este 19:00-ig. Így Ön nyugodtabban el tudja intézni azokat a dolgokat, amelyekre napközben nem jut ideje. Ezalatt az idő alatt Ön nyugodt lehet afelől, hogy gyermeke a legjobb helyen, a már jól megszokott környezetében van.
Ezen felül igény esetén akár hétvégi megőrzést is vállalunk, ha Ön éppen egy jól megérdemelt hosszú hétvégét kíván eltölteni párjával kettesben, távol otthonától.

Az első nap az oviban

Az első nap kérjük mindenképpen hozzanak fogkefét, pelenkát és törlőkendőt (amennyiben arra szükség van), párnát, kedvenc plüssállatot, váltóruhát, egy pár kinti illetve egy pár benti cipőt.

Jelentkezesi_lap